خدمات کلینیک دامپزشکی در گرمدره

5/5 - (4 امتیاز)

دامپزشکی ساران: خدمات حرفه‌ای دامپزشکی در گرمدره

با بیش از ۲۲ سال سابقه، دامپزشکی ساران با افتخار به عنوان اولین و قدیمی‌ترین مرکز دامپزشکی در منطقه ۲۲ تهران شناخته می‌شود. ما به عنوان نزدیکترین دامپزشکی به گرمدره با تعهد و ارائه خدمات حرفه‌ای  و تخصصی در زمینه درمان و مراقبت از حیوانات خانگی در خدمت اهالی محترم گرمدره هستیم.
برای پیدا کردن لوکیشن دامپزشکی ساران تنها کافی است نام ما را در گوگل جستجو کنید یا فقط با کلیک بر روی علامت لوکیشن در پائین همین صفحه به آدرس ما دسترسی پیدا کنید.

02144762806 09123248806
saranpetclinic.com

خدمات دامپزشکی در محل

در دامپزشکی ساران، به ارائه خدمات ویزیت در محل با هماهنگی قبلی می‌پردازیم. این امکان به شما این اجازه را می‌دهد که برای درمان حیوان خانگی خود، بدون نیاز به مراجعه به دامپزشکی و زیر نظر پزشک متخصص در محل خود به بهبود پت خود کمک کنید برای دسترسی به این امکان کافی هستش با دامپزشکی ساران تماس گرفته و زمان و مکان خود را با مسئولین کلینیک هماهنگ کرده تا پزشک به مکان شما جهت معالجه حیوان خانگی شما مراجعه و درمان صورت گیرد.

در وردآورد ویزیت در محل

صدور شناسنامه بین‌المللی

در دامپزشکی ساران، ما با ارائه خدمات، صدور شناسنامه بین‌المللی برای حیوانات خانگی شما این امکان را برای شما فراهم می کنیم تا به راحتی با حیوانات خود در سفر به سرتاسر جهان همراه باشید.

اصلاح صحیح موی حیوانات

اصلاح حیوانات خانگی در دامپزشکی و تحت نظر پزشک

هماهنگی قبلی با متخصصان آرایش ما به شما این امکان را می‌دهد که اصلاح حیوانات خانگی خود را به راحتی و با اعتماد به نفس به ما بسپارید. ما با به‌روزترین متد و تکنیک‌های اصلاح حیوانات، به بهترین شکل ممکن بدون کوچکترین استرسی برای پت شما انجام می گردد.

خدمات بیشتر در وبسایت ما

خدمات بیشتر ما را از وبسایت دامپزشکی ساران مطالعه کنید. اطلاعات دقیقتر و سایر امکانات مجموعه ما را در وبسایت ما مشاهده کنید.

با دامپزشکی ساران، با بهترین پزشکان متخصص از سلامت حیوانات خانگی خود مطمئن شوید. با ما تماس بگیرید و ویزیت خود را هماهنگ کنید.