5/5 - (17 امتیاز)

ضرورت خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون

امروزه افراد زیادی به نگهداری از حیوانات خانگی علاقه نشان می‌دهند. نگهداری از حیوانات خانگی فراتر از یک رفتار انسانی، نوعی طبیعت‌درمانی به‌حساب می‌آید.

در راستای اهمیت دریافت خدمات دامپزشکی، ٰتیم دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون شما را به خواندن این مقاله دعوت می‌کند.

دنیای صنعتی و مدرن امروزی انسان‌ها را از طبیعت و پدیده‌های طبیعی دور کرده است؛ دوری از طبیعت و عناصر آن زمینه‌ساز بسیاری از مشکلات روحی و روانی در انسان‌ها شده است.

حیوانات بخش زنده‌ای از طبیعت هستند و می‌توانند مونس انسان باشند. اولین تحقیق دررابطه‌با ارتباط انسان و حیوان، حدود سی‌سال پیش توسط دو محقق سرشناس به نام‌های آلن بک و ال کچر صورت گرفت.

نتایج به‌دست‌آمده بیانگر این حقیقت است که نگهداری از حیوان خانگی باعث ایجاد تغییرات فیزیکی و شیمیایی خاصی مانند تنظیم فشارخون، تپش قلب، تنفس و رفع اسپاسم عضلانی در انسان‌ها می‌شود.

بنابراین، از دیدگاه محققان و تیم دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون نگهداری اصولی از یک حیوان خانگی خوش‌اخلاق مساوی با درمان افسردگی می‌باشد. مراقبت از حیوانات نوع خاصی از روان‌درمانی طبیعی است و باعث کاهش علائم استرس و اضطراب در انسان می‌شود.

مراقبت از حیوان خانگی در راستای آرامش و امنیت انسان و حیوان موردنظر است؛ اما هرگونه مراقبت از این موجودات دوست‌داشتنی نیازمند دریافت خدمات خاص و ویژه می‌باشد.

تیم مجرب دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون به صاحبان حیوانات تأکید می‌کنند که برای لذت‌بردن از وجود حیوانات خانگی خود حتماً خدمات دامپزشکی ضروری را دریافت کنند.

کلینیک دامپزشکی ساران یک مرکز مجهز دامپزشکی است که با حضور به‌موقع خود خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون را نیز انجام می‌دهد.

دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون

اگر قصد دریافت خدمات دامپزشکی باارزش برای حیوانات خانگی خود را دارید بایستی ویژگی‌های یک کلینیک خوب را بشناسید.

 یک کلینیک خوب و حرفه‌ای بایستی مجهز به پت شاپ کامل باشد و بتواند نیازهای حیوانات مانند اسباب‌بازی، لباس، مراقبت‌های بهداشتی، شامپو، باکس، غذا، ظرف غذا و … را به‌صورت آنلاین و حضوری در اختیار مراجعین خود قرار بدهد.

یک کلینیک فعال و ایده‌آل پاسخگوی تمامی نیازهای حیوانات خانگی است؛ خدمات‌رسانی در این مراکز حرفه‌ای و مجهز بر اساس برنامه‌ریزی‌های اصولی است و ارائه خدمات باکیفیت خوب و احترام به ارباب‌رجوع در رأس برنامه آنها قرار دارد.

خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون زیر نظر دامپزشکی ساران می‌باشد که تمامی ویژگی‌های یک مرکز خوب و حرفه‌ای را دارد؛ کلینیک ساران با برخورداری از تیم مجرب و پت شاپ مجهز از سال ۹۸ تا کنون خدمات ارزشمندی را به مراجعین خود ارائه داده است.

 

 

کلینیک دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون به دلیل داشتن تجهیزات پیشرفته، توجه به ثبت اطلاعات حیوان خانگی و شرح‌حال ارباب‌رجوع، رعایت کامل بهداشت، داشتن اخلاق حرفه‌ای کاری و احترام به حریم شخصی مراجعین خود از محبوبیت زیادی برخوردار می‌باشد.

تمامی امکانات و خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون تحت‌نظر استانداردهای دفتر مرکزی آن در شهرک گلستان است.

در شهرک صنعتی گلگون

انواع خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون

دریافت هرگونه خدمات ویژه حضوری از کلینیک ساران شامل خدمات ارزشمند و مقرون‌به‌صرفه‌ای می‌باشد که کاملاً در راستای احترام‌گذاشتن و حفظ حقوق حیوانات است و این خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون نیز به‌صورت حرفه‌ای قابل اعمال می‌باشند.

مجموعه خدمات قابل‌اجرا از سوی تیم مجرب و باتجربه ما در شهرک گلستان و شهرک صنعتی گلگون عبارت‌اند از:

1. تزریقات و واکسیناسیون

یکی از مهم‌ترین اقدامات اولیه جهت نگهداری از حیوانات خانگی واکسیناسیون آنها است. دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون آماده ارائه خدمات حضوری مربوط به واکسن‌های هاری، کزاز، آنفولانزا، انگلی، ویروسی و … می‌باشد.

حیوانات نیز مانند انسان در معرض ابتلا به انواع بیماری‌های قارچی، ویروسی، باکتریایی، انگلی و … هستند و تنها راه ایمن شدن در برابر این بیماری‌ها و پیشگیری از انتقال آن به انسان واکسیناسیون است.

 

2. عقیم‌سازی

عقیم‌سازی یکی از خدمات ضروری و توصیه شده از سوی کلینیک ساران می‌باشد و جزوی از خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون است. امروزه بیشتر دامپزشکان تأکید بر عقیم‌سازی حیوانات دارند؛ اما عقیم‌سازی علاوه بر مزایا معایبی نیز دارد. مهم‌ترین امتیازات عقیم‌سازی حیوانات عبارت‌اند از:

الف) ازبین‌بردن سرطان بیضه

ب) کاهش احتمال ابتلا به سرطان‌های تخمدان، رحم، پستان و عفونت رحم در حیوان ماده.

ج) کاهش تلفات بچه‌گربه‌ها و توله‌سگ‌هایی که در نتیجه زادوولد مکرر این حیوانات به دلایل مختلفی تلف می‌شوند.

د) کاهش هزینه‌های مربوط به نگهداری حیوانات و …

در بین صاحبان حیوانات اختلاف‌نظرهای زیادی بر سر موضوع عقیم‌سازی حیوانات خانگی وجود دارد؛ اما درهرحال مالک حیوان صاحب‌اختیار عمل عقیم‌سازی حیوان خود است.

 

تخصصی دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون

3. معاینه حیوانات خانگی

معاینه حیوانات یکی از مهم‌ترین اقدامات جهت افزایش طول عمر حیوان می‌باشد. اگر خواهان حیوانی شاداب و سرزنده با عمری طولانی هستید به معاینه آن در فواصل معین (حداقل ۳ ماه) اهمیت بدهید.

4. کاشت میکروچیپ

یکی دیگر از خدمات دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون کاشت میکروچیپ می‌باشد. میکروچیپ یک ریزتراشه بسیار کوچک است که بین تیغه‌های شانه حیواناتی مانند سگ و گربه کاشته می‌شود. ریزتراشه میکروچیپ به‌اندازه دانه برنج می‌باشد و یک وسیله شناسایی است. این ریزتراشه متشکل از اعداد خاصی مانند شماره VIN خودرو است و تنها با اسکنر میکروچیپ قابل تشخیص و خواندن است.

5. پت شاپ

پت شاپ یا همان فروشگاه لوازم حیوانات خانگی یکی از امتیازات مثبت برای کلینیک‌های توسعه‌یافته و حرفه‌ای به شمار می‌آیند.

کلینیک ساران مجهز به پت شاپ کامل در زمینه ارائه خدماتی مانند غذای حیوانات، مکمل‌های دارویی پت، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع باکس جوندگان و حیوانات و … آماده ارائه خدمات ارزنده حضوری دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون می‌باشد.

6. اصلاح و آرایش حیوانات

اصلاح و آرایش حیوانات در مدت‌زمان معین یکی از راه‌های پیشگیری از مبتلا شدن حیوانات به بیماری‌هایی پوستی است. اصلاح علاوه بر حفظ سلامت حیوان بر زیبای ظاهری حیوان شما نیز تأثیرگذار است. مجموعه مجرب دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون آماده ارائه خدمات حضوری اصلاح و آرایش به حیوانات خانگی شما عزیزان می‌باشد.

شاپ دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون

7. پانسیون

گاهی اوقات واگذاری موقت حیوانات خانگی به پانسیون یک کلینیک دامپزشکی امری اجتناب‌ناپذیر است. حیوانات موجودات بسیار حساسی هستند و درصورتی‌که به آنها کم‌توجهی شود دچار افسردگی می‌شوند. پانسیون پیشنهاد شده از سوی دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون مکانی دنج و آرام‌بخش برای حیوانات خانگی شما می‌باشد.

8. صدور شناسنامه و گواهی سلامت

یکی از خدمات حضوری دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون ارائه شناسنامه به حیوانات است. شناسنامه حیوان نشانه وضعیت سلامتی و مالکدار بودن حیوان می‌باشد و در انواع مختلف مانند بهداشتی، عادی و یا بین‌المللی صادر می‌شود.

 

کلام آخر

حیوانات خانگی ما مانند عضوی از خانواده ما هستند؛ لذا زمانی که سرپرستی حیوانی را بر عهده می‌گیرید لازم است که به‌سلامت جسم و روانش بها بدهید.

باتوجه‌به اطلاعات ارائه داده شده در این مقاله کاملاً مشخص است که انتخاب کلینیک دامپزشکی ایده‌آل نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت جسمی و روانی حیوانات ایفا می‌کند.

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ ساران با ارائه خدمات باکیفیت بالا دامپزشکی در شهرک صنعتی گلگون و شهرک گلستان همه‌روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۹ شب آماده ارائه خدمات به حیوانات خانگی شما عزیزان است. شایان‌ذکر است که در ایام تعطیلی و جمعه‌ها با تعیین وقت قبلی می‌توانید از خدمات کلینیکی ساران بهره‌مند شوید.