کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک

5/5 - (17 امتیاز)

ساران، برترین کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک

همانطور که میدانید امروزه شمار حیوانات خانگی افزایش یافته و خیلی از افراد به مراقبت از آنها در منزل خود می پردازند. اما نگهداری حیوان در منزل، نیازمند رعایت اصول و قوانین خاصی است. مثلا شما باید حیوانات را هر چند وقت یکبار چکاپ کرده و یا حتی به اصلاح ظاهر ي آنها بپردازید. اینکه فقط غذا در اختیارشان قرار دهید؛ کافی نیست. شما می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک دامپزشکی، تمام این کارها را به کاملترین شکل انجام دهید. مجموعه ما ساران به عنوان بهترین کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک فعالیت داشته و اکنون در کنار شماست. با ساران، دیگر دغدغه هیچ چیز را در رابطه با حیوانات خانگی خود نخواهید داشت.

02144762806 09123248806 - دکتر رفیعی

ساران، هم کلینیک و هم پت شاپ

مجموعه ما به عنوا ن پت شاپ هم فعالیت دارد. در این پت شاپ می توانید هر آنچه که براي حیوانتان نیاز است را پیدا کرده و در اختیارش قرار دهید. اینجا همه چیز سریع پیدا شده و نیاز به جستجوي زیاد نخواهد بود. همچنین در پت شاپ ساران می توانید غذاي حیوانات مختلف را به آسانی یافته و به خری د لوازم دیگر بپردازید. مانند: انواع باکس، اسباب بازي، لوازم مسافرتی، لوازم آرایشی، بهداشتی و اقلام دارویی . هر کدام از لوازم موجود در پت شاپ، ضمن برخورداري از ویژگی هاي ظاهري مطلوب، کیفیت بالایی داشته و هیچ آسیبی را متوجه حیوانات نخواهند کرد. این وسایل با متریال درجه یک تهیه شده و از بین برترین برندها گلچین شده اند. پس خیالتان راحت باشد!

آماده ارائه خدمت به هر کجای تهران

ساران، نه تنها به عنوان فعال ترین کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک، خدمات ارائه می دهد، بلکه آماده عرضه خدمات مختلف به اهالی شهرك گلستان نیز می باشد. این مجموعه، دامنه خدمات خود را گسترش داده است. با این وجود، دسترسی راحتی به مجموعه ما ساران خواهید داشت. تا وقتی ما در کنار شما هستیم، نیاز به هیچ کلینیک دامپزشکی دیگر پیدا نخواهید کرد .

دهکده المپیک 1655571277 1655576137

ویزیت در محل، از خدمت برجسته کلینیک ساران

هر چند مجموعه ما خدمات مختلفی را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد؛ اما یکی از برجسته ترین خدماتی که تا به حال عرضه نموده، ویزیت در محل است. اگر به هر دلیلی شرایط مراجعه حضوري را ندارید و دوست دارید خدمات دامپزشکی در محل انجام شود؛ ما این کار را انجام داده و خواسته تان را برآورده خواهیم کرد. پس نگران نباشید. حالا دیگر حتما نیاز نیست به کلینیک ما حضورا مراجعه کرده و درخواست خود را مطرح نمایید. ما اینجا هستیم تا خدمات را به بهترین شکل ارائه داده و آسودگی و راحتی را به شما هدیه دهیم. براي ما هیچ چیزي ارزشمندتر از دیدن لبخند رضایت شما نیست.

ویژگی هاي کلینیک دامپزشکی خوب را اینجا ببینید

به نظر شما یک کلینیک دامپزشکی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ اصلا چرا مجموعه ما توانسته عنوان بهترین کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک را از سوي مشتریان کسب نماید؟ تمام تلاش و سعی مجموعه ما در این بوده که با ارائه خدمات متمایز و رعایت دستورالعمل ها به هدف والا یعنی رضایت مشتري دست پیدا کند.
خوشبختانه در این امر موفق عمل نموده است. اما بشنوید از ویژگی ها و مشخصاتی که بهترین کلینیک دامپزشکی دارد. البته این مشخصات را در مجموعه ما هم می توانید مشاهده فرمایید:

مجهز به آرایشگاه

یک کلینیک دامپزشکی خوب مجهز به آرایشگاه بوده و تمام امور آرایشی نظیر کوتاهی مو و ناخن را انجام میدهد.

مجهز به پت شاپ

پت شاپ، فروشگاه مختص حیوانات بوده و در بهترین کلینیک دامپزشکی یعنی ساران هم دایر است. انواع وسایل سرگرمی، خوراکی، مراقبتی، خواب و استراحت در اینجا ارائه می گردند.


انجام عملیات جراحی

حیوانات خانگی هم ممکن است مانند انسان ها به بیماري هایی دچار شده و نیاز به جراحی پیدا کنند. مثلا ممکن است نیاز به جراحی دندان پیدا کرده و یا دچار دررفتگی و شکستگی شوند. اینجاست که کلینیک توسط دامپزشکان حاذق خود، عملیات جراحی را آغاز خواهد کرد.

دارای قسمتی به نام پانسیون

پانسیون یکی از مهمترین قسمت هاي کلینیک است که آن را به عنوان بخش مراقبت هاي ویژه نیز می شناسند. حیواناتی که بی سرپرست بوده و یا قرار است تحت آزمایش، سونوگرافی و … قرار گیرند؛ در این بخش نگهداری می شوند .

دهکده المپیک 1655571277 1655576137 1

انجام انواع تزریقات


انجام تزریقات و واکسیناسیون هم جزو لاینفک کلینیک دامپزشکی محسوب می شود. انواع واکسن هاي دوره ای انجام شده و تزریقات مهم و حیاتی مثل تزریق هاري صورت می گیرند .


صدور شناسنامه

حیواناتی که شناسنامه براي آنها صادر می شود، ارزش بیشتري پیدا کرده و به هنگام فروش، قیمت بالاتری خواهند داشت.


عقیم سازی

یک کلینیک دامپزشکی خوب باید در کنار همه اقدامات ذکر شده، عقیم سازی را هم انجام دهد. این کار توسط دامپزشکان متخصص و با تکیه بر متدهاي نوین صورت می گیرد .

کلینیک ساران، ارائه دهنده خدمات فوری


آیا تا به حال جستجوي زیادي را براي بهترین کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک انجام داده و به نتیجه نرسیده اید؟ حالا دیگر تلاشتان نتیجه داده و ساران، پاسخ نهایی این جستجوست. با ما خدمات فوري را دریافت کرده و هیچ معطلی اي در دریافت خدمات احساس نخواهید کرد. ما براي وقت گرانبهاي شما عزیزان، ارزش قائل بوده و با به کار گماردن کادر متخصص و حرفه اي، زمان ارائه خدمات را کاهش داده ایم. در ضمن خدمات به طور کاملا تخصصی و با نظارت کامل دامپزشکان صورت گرفته و اهمال و کوتاهی رخ نخواهد داد. حالا اگر ساکن دهکده المپیک بوده و یا در شهرك گلستان سکونت دارید؛ می توانید از ساران درخواست کمک کرده و پاسخ های سریعی را دریافت نمایید. کارشناسان به اولین تماس شما جواب داده و منتظرتان نمی گذارند.

دقت در انجام خدمات


اینجا که جامع ترین کلینیک دامپزشکی در دهکده المپیک است، تمام خدمات با دقت تمام صورت گرفته و از عملیات اصلاحی گرفته تا عملیات درمانی و فروش، همگی به طور جامع انجام خواهند شد تا شما هیچ نقص و کمبودی را احساس نکنید. اگر می خواهید از خدمات پت شاپ استفاده کرده و یا درخواست خرید و فروش دارید،
با مراجعه حضوري یا غیر حضوري، همه درخواست ها به ترتیب پاسخ داده شده و در نهایت، از خدمات ویژه بهره مند خواهید گشت .

دهکده المپیک 1655571277 1655576137 2